Le Mariage Haarlem Le Mariage is dé speciaalzaak voor trouw- en verlovingsringen

2 beoordelingen Beoordeling plaatsen
Le Mariage Haarlem Vraag informatie aan
Schagchelstraat 1
2011 HW Haarlem

Kwaliteit en service

Al 20 jaar ons streven. In onze sfeervolle winkels bieden wij ruim twintig verschillende topmerken trouw- en verlovingsringen in alle prijsklassen. Bekijk wat we te bieden hebben. Stel je vraag of maak een afspraak. Thuis of in een van onze vestigingen. De koffie staat klaar!

Le Mariage, niet zomaar een bedrijf maar een bedrijf met geschiedenis. Centraal staan de liefde voor onze producten en de service naar onze klanten!

Onze vestigingen:

Le Mariage alkaar
023 5767884
alkmaar@lemariage.nl

Le Mariage Beverwijk
Breestraat 101, 1941EG, Beverwijk
beverwijk@lemariage.nl
023 5767884

Le Mariage Den haag
Oude Molstraat 22, 2513 BB, Den Haag
denhaag@lemariage.nl
070-2165000

Le Mariage Haarlem
Schagchelstraat 1, 2011 HW Haarlem
haarlem@lemariage.nl
023 576 7884

Le Mariage Heerenveen
De Passage 5, 8442 PH Heerenveen
heerenveen@lemariage.nl
0513 650500

Le Mariage Landgraaf
Beuteweg 20, 6373LL, Landgraaf
landgraaf@lemariage.nl
0455 670917

Le Mariage Leiden
Kloksteeg 11, 2311 SK, Leiden
leiden@lemariage.nl
071 5326582

Le Mariage Lottum
Broekhuizerweg 15, 5973 NV, Lottum
lottum@lemariage.nl
06 180 53 792

Le Mariage Rotterdam
rotterdam@lemariage.nl
071-5326582

Le Mariage Roosendaal
Dorpsstraat 136, 4661 HT, Halsteren
roosendaal@lemariage.nl
0164 630 132

We ontvangen jullie graag in 1 van onze vestigingen

Vraag informatie aan

Beoordelingen


2 beoordelingen
Schrijf een beoordeling

Karin

Op 31 aug 2018

Ruime keuze en geweldig advies! Voor je trouwringen ben je aan het juiste adres.

Ingrid

Op 31 aug 2018

Lieve allemaal, paar weken geleden bij jullie geslaagd voor trouwringen en vanaf aanstaande vrijdag kan ik dan eindelijk die fantastische ring gaan dragen! Wij zijn echt ontzettend goed geholpen, er werd de tijd voor ons genomen en goed naar onze wensen geluisterd! Dat maakte het uitzoeken van de ringen zoveel leuker en gemakkelijker! Jullie zijn een team van zeer enthousiaste en oprechte medewerkers. Dat zie je tegenwoordig niet altijd meer! Ga zo door!!

Schrijf hier jouw beoordeling

Copyright © 2021
Webdesign door Pixel Creation