Bruidsbeurs 30 Augustus 2026 | HOEVE 1827 | Oirschot
Always Forever organiseert weer een prachtige bruidsbeurs! En wist je ...
Gaat u trouwen en bent u op zoek naar inspiratie voor uw grote dag? Bezoek dan onze Bruidsbeurs op zondag 30 augustus 2026 bij Van der Valk Groningen Hoogkerk.
Tijdens deze inspirerende middag maakt u kennis met diverse professionals uit de trouwbranche die u kunnen helpen bij het organiseren van uw droombruiloft. Van prachtige bruidsbloemen en stijlvolle bruidsmode tot haarstyling, make up, fotografie, trouwringen, decoratie en entertainment. Alles wat u nodig heeft voor een onvergetelijke trouwdag vindt u op één locatie.
Naast het ontmoeten van ervaren leveranciers krijgt u volop de gelegenheid om ideeën op te doen, vragen te stellen en de nieuwste trends op het gebied van trouwen te ontdekken. Ook kunt u onze sfeervolle zalen bezichtigen en ervaren welke mogelijkheden Van der Valk Groningen Hoogkerk biedt voor zowel intieme als grootschalige bruiloften.
De bruidsbeurs wordt georganiseerd in samenwerking met Bruid en Bubbels en diverse gespecialiseerde leveranciers uit de regio. Zij staan klaar om u te adviseren en te inspireren bij iedere stap richting uw perfecte trouwdag.

Van der Valk Hotel Groningen Hoogkerk | Borchsingel 53 |9766 PP | Eelderwolde
Zondag 30 Augustus 2026 13.00 tot 17.00 uur de entree is gratis.
Klik hier om je aan te melden en voor meer informatie over deze trouwbeurs.