Trace's Make-up & Hairstyling Make-up is your happiness!

Bruidsmake en Haarstyling
Mooie krullen, los, of opgestoken haar in de stijl die jij graag wenst. Professioneel aangebrachte make-up van topmerken. Het maakt je mooiste dag helemaal af. Als je wil sta ik de hele dag voor je klaar.
Ik ben een professionele make-up artist en hairstylist uit Lelystad. In 2017 ben ik gestart met mijn make-up carrière, na afronding van de visagie en haarstyling opleiding van Dik Peeters en de visagie opleiding van House of Orange van John Kattenberg in Amsterdam.
Make-up is mijn grote passie. Het is als een kunst, je kan spelen met kleuren en met gebruik van verschillende technieken, kom je tot geweldige looks die je zelfvertrouwen een boost geven. Mijn doel is dat mijn klanten zich een stukje specialer voelen dan ze al zijn.
Mijn motto is dan ook: “ Make-up is your happiness! ”
Vraag informatie aan
Beoordelingen
Miranda
Geduldig geluisterd naar mijn wensen en ideeën wat betreft mijn kapsel en make-up. Trace heeft een prachtig resultaat afgeleverd! Ontzettend bedankt voor toch een speciale behandeling tijdens onze Corona bruiloft. Volgend jaar zie ik je weer voor de ‘echte’ grote dag!